Cieszę się, ŻE CHCESZ MNIE LEPIEJ POZNAĆ!

Nazywam się Daria Jędrzejewska i jestem trenerką personalną
z powołania!

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a po kilku latach pracy w zawodzie lekarza odkryłam nowe powołanie – w ten sposób zostałam również trenerką personalną i instruktorką zajęć grupowych. Łącząc w sobie obie te dziedziny, niosę pomoc kobietom, które chcą raz a dobrze poprawić swoje zdrowie i samopoczucie, kondycję i sylwetkę. Udowodnię Ci, że możesz osiągnąć wszystko.

Pamiętam, że jako dziecko byłam aktywną osobą.  Uwielbiałam grać w gumę i klasy, pływać w basenie, tańczyć sama w pokoju, biegać po szkolnym korytarzu. Niestety również dużo jadłam, co przyczyniło się do tego, że byłam najcięższa w klasie w szkole podstawowej. Pomiary u pani higienistki stanowiły u mnie terapię szokową, dzięki której postanowiłam wziąć się za siebie i jeszcze bardziej przyłożyć się do swojej aktywności. Zainteresowałam się tematyką fitness, jak również zdrowym stylem życia i medycyną szeroko pojętą. 

Ćwiczyłam więcej samodzielnie lub z płyt CD, które były dostępne w kioskach jako dodatek do kolorowych czasopism. To spowodowało, że w gimnazjum zaczęłam mieć zaburzenia odżywiania i problemy z hormonami, ze skutkami których zmagam się do dzisiaj. Popadałam z jednej skrajności w drugą tylko po to, by za chwilę powrócić do tej pierwszej. 

Jednak im byłam starsza tym gorzej sobie radziłam z emocjami, miałam kolosalne trudności z reagowaniem na czyjeś słowa i gesty. Do tego pogłębiły się zaburzenia z czasów szkolnych. Tym razem zamiast po raz kolejny odkrywać Amerykę na nowo, postanowiłam zwrócić się o pomoc do odpowiednich specjalistów. 

Na studiach medycznych oraz w trakcie robienia specjalizacji korzystałam z pomocy m.in. trenerów personalnych i tak mi się spodobał ten zawód, że jak tylko pojawiła się możliwość zapisu na kurs organizowany w moim mieście, nie wahałam się ani chwili dłużej i się zapisałam. Początkowo miałam zamiar zrobić to jako coś dodatkowego, jako hobby. Wiedza, w którą zainwestowałam, przerosła moje oczekiwania, a ja stwierdziłam że idę dalej w branżę fitness – w ten sposób przeciwdziałam wypaleniu zawodowemu.

Dzięki temu oraz dzięki terapii jakiej się podjęłam jestem tu gdzie jestem. Mimo tego, że jestem w procesie zmian i pracuję intensywnie nad sobą, doskonalę się w zawodzie trenera personalnego i ciągle podnoszę swoje kwalifikacje. A teraz podejmę się pomocy Tobie, jeśli tego zechcesz.

Jeżeli i Ty chciałabyś przejść przemianę, nie tylko w zakresie poprawy swojego wyglądu, ale również wypracować zdrowe nawyki i odzyskać motywację do regularnej aktywności, śmiało możesz odezwać się do mnie – i wspólnie ustalimy co dalej.

Dlaczego warto mi zaufać?

TRENING

Każdy trening jest dostosowywany do indywidualnych możliwości.

SKUTECZNOŚĆ

Udowodnię Ci że nie ma rzeczy niemożliwych podczas wspólnego treningu.

MOTYWACJA

Ze mną zamiast rutyny pojawiają się zróżnicowane treningi, aby nie utracić zapału do pracy!

WSPARCIE & DIETA

Dopasuję dietę do Twoich możliwości, abyś szybko zobaczyła efekty.

trenując ze mną, masz gwarancję poprawienia swojego wyglądu.

Jeśli dotarłaś do mojej oferty, to znaczy, że chcesz zmienić swoje życie, a ja jestem w stanie Ci pomóc! 

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i osiąść na laurach to klęska".
Marszałek Józef Piłsudski

JAK MOGĘ CI POMÓC?

Współpraca stacjonarna

Jako zewnętrzna trenerka prowadzę treningi personalne w klubie Fitness For Life w Rzeszowie.

Współpraca online

Rozpisuję indywidualny plan treningowy wraz z instruktażem do samodzielnego wykonania w domu lub na siłowni.

Poznaj moje kompetencje trenerskie

Nie jestem trenerką, która z zegarkiem w ręku odmierza czas treningu i czeka na ustaloną zapłatę. Nie spotkasz mnie również ze smartfonem podczas zajęć. Dla mnie najważniejsza jesteś Ty i osiągnięcie wspólnych celów.
Jesteśmy partnerkami i gramy do jednej bramki.